fbpx
Unikátní kostýmy pro light show skupiny Postrpoi kombinují 3D tisk, LED technologie a UV látky
S-staff, buugeng a Cube performer DevNull v unikátním kostýmu  od MIMO Space
V MIMO Space vznikají kostýmy pro tanečníky, poledance, performery i umělce
03_mimospace_cosplay_warface
mimospace-postrpoi-led
mimo-space-DevNull
mimospace-dance
PlayPause
previous arrow
next arrow

STAGEWEAR

Umělci skupiny Postrpoi ve stagewear kostýmech vytvořených v uměleckém ateliéru MIMO Space

Vystoupit na stage, rozjet epickou show a ohromit diváky je nepochybně cílem každého umělce. V ateliéru MIMO Space vytváříme unikátní Stagewear outfity, kde na každém detailu záleží. Kostýmy od nás umožní i těm nejnáročnějším vydat ze sebe naprosté maximum, a svým unikátním vzhledem skvěle podtrhnou myšlenku jejich show.

FILMOVÉ KOSTÝMY

Miss ČR Iva Kubelková v bílém kostýmu od MIMO Space v televizní reklamě na Dermacol

Kostým určený před kameru je pro nás komplexní záležitost, u které nejde jen o věrné zpracování předlohy a vyladěné detaily. Velký důraz klademe i na funkčnost a pohyblivost – vlastnosti často opomíjené klientem, avšak nezbytné pro umělce. Zaměřujeme se na netradiční kombinace materiálů i jejich speciální úpravy.

REKLAMNÍ KOSTÝMY

Tanečnice s tanečními kostýmy od MIMO Space při zahájení herního veletrhu GamesCom propagují značku World of Tanks

Hledáte způsob, jak originálně vyjádřit myšlenku své značky nebo produktu? Ať už potřebujete realizovat vlastní design nebo jej vytvořit od nuly, proměníme vaši představu v realitu. Kde ostatní vidí překážku nebo slepou uličku, MIMO Space vytváří funkční řešení. Obraťte se proto na nás i s netradičními požadavky a nápady.

PŮJČOVNA

V nabídce ateliéru MIMO Space je nejen zakázková výroba outfitů. Nabízí také půjčování kostýmů pro focení a eventy

Potřebujete zapůjčit unikátní kostým pro chystaný event nebo natáčení videoklipu? Udělejte dojem, i když pracujete s omezeným časem nebo rozpočtem. Dejte nám vědět svoji představu a společně najdeme řešení! Případně se můžete zastavit přímo u nás v ateliéru a rovnou si vybrat z outfitů, které máme skladem. Napište nám!