JSME SKVĚLE SEHRANÝ TÝM


Monika Vaverová, DiS.

 ZAKLADATELKA & TVŮRKYNĚ KOSTÝMŮ

Monika se nebojí výzev a rozhodně od ní neuslyšíte „to nejde.“

 

Za značkou MIMO Space s téměř devítiletou historií stojí návrhářka Monika Vaverová, která své zkušenosti zužitkovala na více než 300 kostýmech. Už při studiu se naučila širokému spektru návrhářské činnosti – od řemesla samotného, přes počítačovou grafiku, design a výtvarnou činnost, až po produkci a marketing. Díky tomu dokáže klientům poskytnout komplexní pohled na jejich projekt. 

Do designu kostýmů promítá svou fascinaci moderními technologiemi a sci-fi vizuály. Zakládá si na férovosti a dbá na poctivé řemeslné zpracování. Nasbírané zkušenosti Monika předává v rámci přednáškové činnosti a odborných konzultací. Za stěžejní bod dne považuje ranní šálek kávy : )
Daniel Gottwald

MAKER & NOVÉ TECHNOLOGIE

Zakladatel a maker první moderní a experimentální high-tech dílny v Praze

 

Danovo vizionářství spolu s jeho dílnami plných nových technologií otevřelo nově vzniklou kreativní spolupráci s MIMO Space ateliérem. Spojení nových technologií a speciálních kostýmů dostává díky Danovi nový rozměr.


Michal Šenkeřík

PRODUKCE & KOMUNIKACE

Majkova parketa jsou komunikační aktivity ateliéru a zkvalitňování procesů. 

 

Majk přináší své marketingové zkušenosti z prostředí velkých agentur i malých projektů. Chce podpořit záměr Ateliéru, rozšířit povědomí o tom, jak komplexní ve skutečnosti návrhářské řemeslo je. V MIMO Space se cítí jako doma, a jehla s nití mu taky nejsou cizí – ve volném čase se věnuje historické rekonstrukci Vikingů.